یخساز صنعتی

یخساز صنعتی

یخساز صنعتی

Blog Article

در پنجمین مرحله نیز زمانی که مشاهده می کنیم آب به یک نقطه خاص در اواپراتور دستگاه یخساز می رسد، روند یخسازی متوقف شده و برداشت یخ از دستگاه شروع می شود.

بنابراین، آب شور نقش یک مبرد فرعی و کمک کننده به منجمد سازی یخ را ایفا می کند.

در این دستگاه‌ها یک سوئیچر وجود دارد و به ما این امکان را می دهد تا آن اندازه که به یخ احتیاج داریم تولید یخ کنیم. اندازه این دستگاه‌ها بسیار مهم می باشد.

درباره ما محصولات ما مقالات اخبار تماس با ما اطلاعات تماس

بیشتر بخوانیم : جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد یخ ساز های قالبی و انواع آنها روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید یخ ساز قالبی

به طور معمول، این حفره‌ها یک شکل منحنی و نیم دایره دارند که شکل آن بستگی به درخواست مشتری دارد. هر یک از دیواره‌های حفره دارای یک بریدگی کوچک در خود هستند. بنابراین هر مکعب یخ به مکعب کنار آن متصل می‌شود.

مخزن یخساز را بررسی کنید، این قطعه باید به گونه‌ای انتخاب شود که امکان جابجایی و تخلیه آن به آسانی انجام گیرد.

یخساز صنعتی با تولید یخ، امکان خنک‌سازی و حفظ دمای مطلوب در این فرآیندها را فراهم می‌کند.

یخسازهای صنعتی با توجه به عملکرد پیچیده‌ای که دارند از اجزا و قطعات داخلی بسیاری تشکیل شده‌اند. در این بخش درباره هریک از قطعات داخلی و وظیفه آن‌ها در عملکرد یخساز توضیحاتی ارائه می‌دهیم. می‌توان اجزای داخلی یخساز را به دو قسمت اصلی و فرعی تقسیم بندی کرد. قسمت‌های اصلی دستگاه یخساز عبارتند از: کمپرسور: از این قطعه به عنوان قلب یخساز یاد می‌شود؛ کمپرسور وظیفه فشرده سازی گاز گرم و به حرکت در آوردن آن را برعهده دارد.

مصرف انرژی پایینی داشته و در مصرف برق و آب صرفه جویی می‌کنند.

از این یخ‌های توخالی استوانه‌ای در بخش‌های مختلف مانند فراوری محصولات دریایی(ماهی و میگو)، فرآوری انواع گوشت، رستوران ها و هتل‌ها، خنک سازی بتن، شرکت‌های تولید نان و غیره استفاده می‌شود. اکنون که با انواع یخساز و ویژگی‌های آن‌ها آشنا شدید، می‌توانید با توجه به نیاز خود و مورد مصرفی خود، یخساز موردنظر را تهیه کرده و از آن استفاده کنید.

نوبت بیشتر به شیر برقی می رسد. یک شیر برقی با تغیر جهت دادن و با راندن گاز مبرد را اکنون گرمای محیط را گرفته و تبدیل به گاز شده را به داخل اواپراتور دستگاه یخساز جهت سرد کردن با فشار می فرستد و مکعب های یخ تشکیل شده در بخش تونل انجماد به داخل مخزن دستگاه رها می شوند.

این مجموعه توانسته اعتماد مشتریان که با اهمیت ترین گزینه برای خرید یخساز صنعتی می باشد را جلب نماید.

فیلتر کربنی – قیمت فیلتر کربن فعال، محاسبه ظرفیت، راهنمای انتخاب

Report this page